STX F-130 n (kolor czarny)

Dodaj recenzję:
  • Waga: 15.00 kg
  • Dostępność: Jest
  • kpl.
  • 620,00 zł
STX F-130 n 
  
Dane techniczne:
System - 3 drożny bass-reflex
Moc (Program Power AES) - 130 W

Moc (Power Handling AES) - 70 W
Nominalna impedancja - 8 Ohm
Efektywność - 88 dB (2,83 V / m)
Pasmo przenoszenia - 40 Hz - 23 kHz (-6 dB)

Waga ~8 kg netto / 1 szt (waga bez opakowania)

Wymiary (WxSxG) - 440 x 225 x 210 mm (głębokość podana z maskownicą)

STX zastrzega sobie prawo do zmian danych technicznych.
instrukcja obsługi

STX F 130 n                         STX F 130 n kolor czarny  


Karta produktu

Zwrotnica i głośniki.
Membrany głośników niskotonowych/średniotonowych wykonano z modyfikowanej celulozy impregnowanej. Głośniki wykonane w oparciu o celulozowe membrany cechują się bardzo niskim poziomem rezonansów własnych i łagodnym przebiegiem charakterystyki. Głośnik wysokotonowy z membraną wykonaną z jedwabiu cechuje się niskim poziomem zniekształceń nieliniowych i wyrównaną charakterystyką częstotliwościową.
Specjalnie ukształtowana charakterystyka i odpowiedni dobór parametrów głośników niskotonowych pozwoliły na zminimalizowanie efektu dyfrakcyjnego spadku efektywności w zakresie niskich częstotliwości (tzw. efekt Baffle Step) i rozciągnięcie pasma akustycznego do najniższych oktaw.
Zastosowanie konstrukcji trójdrożnej z 4 calowym głośnikiem średniotonowym, pozwoliło na uzyskanie bardzo dobrych charakterystyk kierunkowych zestawu. 
Wszystkie głośniki zastosowane w kolumnach F-130 n zostały zaprojektowane i wykonane przez naszą firmę. Dało to możliwość stworzenia przetworników doskonale dopasowanych do siebie pod względem efektywności, brzmienia i stylistyki a także dostosowanych do zastosowanej obudowy.
W kolumnach zastosowano dedykowaną zwrotnicę umożliwiającą uzyskanie wyrównanej charakterystyki częstotliwościowej a także spójnego i neutralnego brzmienia.

Obudowa.
Obudowy kolumn F-130 n wykonane zostały z płyty laminowanej. Front oraz tył wykonano z płyty MDF polakierowanej czarnym półmatowym lakierem strukturalnym.
Wewnętrzne powierzchnie obudowy w całości pokryto materiałem absorbującym energię fal akustycznych.

Pomiary, projekt, testy.
Wykonaliśmy wiele symulacji oraz fizycznych układów filtrów. Pomiary poszczególnych głośników zostały wykonane (system Clio) w wolnej przestrzeni a to oznacza, że nie zostały zafałszowane przez własności pomieszczenia czy komory bezechowej.
Wykonaliśmy dziesiątki sesji odsłuchowych, gdzie na podstawie opinii testerów dokonaliśmy wyboru optymalnego projektu.

Zastosowanie
Zestaw głośnikowy F-130 n to bardzo uniwersalna konstrukcja. Efekt ten uzyskano dzięki wysokiej liniowości charakterystyki częstotliwościowej w paśmie przenoszenia. Doskonale sprawdzają się w każdym materiale muzycznym a także jako kolumny frontowe w zastawach kina domowego.
Kolumny współpracują z dowolnym wzmacniaczem obsługującym impedancję znamionową 4 lub 6 lub 8 ohm i o mocy znamionowej w zakresie 20-130W.

Podsumowanie
Projekt F-130 n jest skierowany do użytkowników, dla których priorytetem jest najwyższy poziom oferowanej jakości do ceny. Wieloletnie doświadczenie i wiedza stanowią gwarancję właściwego wyboru.

Z poważaniem
Zespół STX Soundstation


Cechy produktu:


Charakerystyka częstotliwościowa o wysokim stopniu liniowości

F-110n charakterystyka


Najnowsza technologia produkcji głośników STX

f-130nSolidne zwrotnice pierwszego rzędu

F-130n zwrotnicaSolidny terminal z metalowymi złączami nie wymagający stosowania dodatkowych końcówek

F-130n terminalCena dotyczy 2 sztuk kolumn Kolory     obudowy czarny, orzech, wenge
Moc - 130 W
Impedancja - 8 Ohm
Efektywność - 88 dB
Pasmo przenoszenia - 40 Hz - 23 kHz