Hybrydowy panel akustyczny STX HPA1 materiał biały grafika czarna

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 50002001
 • Producent: STX
 • Numer GTIN (EAN): 5903726507684
 • Dostępność: Jest

 • Historia ceny
 • szt.
 • 199,00 zł

Czas realizacji zamówienia 10 dni roboczych.

Hybrydowy panel akustyczny STX HPA1

 

 

 

Do wyboru jeden z dwunastu wzorów!

 

Panel w kolorze białym grafika w kolorze czarnym

 

Wymiary 100 cm x 45 cm x 5,5 cm.

 

Możliwość wykonania paneli z indywidualną grafiką (formaty DWG, DXF, CDR). 

Uwaga! Grafika nie powinna zajmować więcej niż 50% powierzchni czynnej paneli.

Grafika musi stanowić jeden element - wszystkie elementy grafiki muszą być ze sobą połączone. 

W razie wątpliwości prosimy o kontakt stx@stx.pl 

 

 

 

 

Galeria wzorów:

 

       
       

 

 

 

 

 

 

 

 

Właściwości użytkowe:     

 

    Hybrydowy panel austyczny HPA1 to połączonie w jednej obudowye klasycznego absorbera i rezonatora membranowego. Dodatkowe perforacje wewnętrznej warstwy aktywnej wspomagają tłumienie w zakresie niskich częstotliwości.

    Szerokopasmowe pochłanianie dźwięku umożliwia wysoką skuteczność minimalizacji odbić od ścian i sufitu
jak również efektywną redukcję pogłosu.

     Poprawa słyszalna jest we wszystkich aspektach reprodukowanego dźwięku. Poprawie ulega scena dźwiękowa, klarowność przekazu, precyzja niskich tonów, balans tonalny, mikrodetaliczność dźwięku.

    Zastosowanie nawet niewielkiej ilości paneli akustycznych wydatnie poprawia jakość odsłuchu w pomieszczeniu.
Dodatkową zaletą adaptacji akustycznej pomieszczenia jest zwiększony komfort codziennego użytkowania.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zastosowanie:

 

 • Pokoje odsłuchowe

 

 • Studia nagrań

 

 • Sale kinowe

 

 • Sale kina domowego

 

 • Sale konferencyjne

 

 • Sale lektorskie

 

 • Pomieszczenia pracy zdalnej

 

 

 

 

 

 

Wygląd:


    Nie mniej ważne niż sama adaptacja akustyczna jest zachowanie funkcjionalności i estetyki pomieszczenia. Sala konferencyjna lub pomieszczenie pracy zdalnej często są wizytówką naszą badź naszej firmy.


    Panele wykończono eleganckim i łatwnym w utrzymaniu szarym materiałem dźwiękoprzepuszczalnym. Scięte krawędzie nadają panelom lekkości. Ciekawa grafika na powierzchni peneli może pełnić funkcję dekoracyjną. 

 

 

 

 

Budowa:


   Panele wykonano z materiałów nie pylących i przyjaznych dla użytkownika. W przeciwieństwie do części produktów dostępnych na rynku nie zawierają wełny mineralnej której pylenie może powodować podrażnienia skóry i układu oddechowego.


   Obudowa wykonana została z płyty MDF o grubości 8mm


   Materiał maskujący pokryto impregnatem ułatwiającym czyszczenie i minimalizującym przywieranie zabrudzeń. Dzięki temu panel wygląda równie estetycznie po kilku latach użytkowania jak świeżo po wyjęciu z opakowania.

   Zastosowanie trzech różnych materiałów tłumiących w czterech warstwach umożliwiło znaczne zwiększenie skuteczności tłumienia i poszerzenie zakresu efektywnej pracy w odniesieniu do absorberów wykonanych z jednego materiału.

 

 

Montaż:


    W panelu akustycznym zastosowano rozwiązania umożliwiające montaż wertykalny i horyzontalny. Do montażu ściennego wystarczające są kołki rozporowe. W przypadku montażu na suficie dostępne są specjalne oczka.
Przed montażem należy upewnić się, że elementy mocujące zostały prawidłowo dobrane do materiału z którego wykonane są ściany lub sufit. Po zakończeniu montażu należy upewnić się, że mocowanie zostało poprawnie wykonane a panel jest stabilnie zamocowany do elementów nośnych. 

O nas:

 

Jako firma możemy się pochwalić prawie 30 letnim doświadczeniem w projektowaniu, konstruowaniu i produkcji głośników i kolumn głośnikowych. Nasz dział konstrukcyjny stale pracuje nad udoskonaleniem produktów, tak żeby zaproponować rozwiązania optymalne zarówno pod względem technologicznym i cenowym. Wszystkie kolumny i zastosowane w nich głośniki są projektowane i produkowane w Polsce w Józefowie koło Warszawy. Wszystkie działania konstrukcyjne podporządkowane są jednej idei – uzyskania jak najwierniejszego, pełnego barwy i szczegółowego dźwięku.

Nasza praca została wielokrotnie doceniona. Zdobyliśmy wiele nagród, wyróżnień i świetnych recenzji. Przed wprowadzeniem na rynek produktu prowadzimy szeroko zakrojone testy odsłuchowe na podstawie których wybieramy optymalne rozwiązania.

Z poważaniem zespół STX