STX F-110 n

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: STX
  • Dostępność: Jest
  • para
  • 439,00 zł / para

Darmowa dostawa

STX F-110 n 
 
cena dotyczy 1 pary - 2 sztuk  
 
Dane techniczne:
System - 2 drożny bass-reflex
Głośnik niskotonowy 6,5" (180 mm)
Głośnik wysokotonowy 90 mm (średnica cewki 25 mm)
Zalecana moc wzmacniacza - 10 - 110 W
Moc muzyczna - 110 W

Moc ciągła - 70 W
Nominalna impedancja - 8 Ohm
Efektywność - 88 dB (2,83 V / m)
Pasmo przenoszenia - 45 Hz - 23 kHz (-6 dB)

Waga ~4 kg netto / 1 szt (waga bez opakowania)

Wymiary (WxSxG) - 330 x 185 x 225 mm (głębokość podana z maskownicą)

STX zastrzega sobie prawo do zmian danych technicznych.
instrukcja obsługi

STX F 110 n                         STX F 110 n kolor czarny  Karta produktu

Zwrotnica i głośniki.
Membrany głośników niskotonowych/średniotonowych wykonano z modyfikowanej celulozy impregnowanej. Głośniki wykonane w oparciu o celulozowe membrany cechują się bardzo niskim poziomem rezonansów własnych i łagodnym przebiegiem charakterystyki. Głośnik wysokotonowy z membraną wykonaną z poliwęglanu cechuje się niskim poziomem zniekształceń nieliniowych i wyrównaną charakterystyką częstotliwościową.
Wszystkie głośniki zastosowane w kolumnach F-110 n zostały zaprojektowane i wykonane przez naszą firmę. Dało to możliwość stworzenia przetworników doskonale dopasowanych do siebie pod względem efektywności, brzmienia i stylistyki a także dostosowanych do zastosowanej obudowy.
W kolumnach zastosowano dedykowaną zwrotnicę umożliwiającą uzyskanie wyrównanej charakterystyki częstotliwościowej a także spójnego i neutralnego brzmienia.

Obudowa.
Obudowy kolumn F-110 n wykonane zostały z płyty laminowanej. Front oraz tył wykonano z płyty MDF polakierowanej czarnym półmatowym lakierem strukturalnym.
Wewnętrzne powierzchnie obudowy pokryto materiałem absorbującym energię fal akustycznych.

Pomiary, projekt, testy.
Wykonaliśmy wiele symulacji oraz fizycznych układów filtrów. Pomiary poszczególnych głośników zostały wykonane (system Clio) w wolnej przestrzeni a to oznacza, że nie zostały zafałszowane przez własności pomieszczenia czy komory bezechowej.
Wykonaliśmy dziesiątki sesji odsłuchowych, gdzie na podstawie opinii testerów dokonaliśmy wyboru optymalnego projektu.

Zastosowanie
Zestaw głośnikowy F-110 n to bardzo uniwersalna konstrukcja. Efekt ten uzyskano dzięki wysokiej liniowości charakterystyki częstotliwościowej w paśmie przenoszenia. Doskonale sprawdzają się w każdym materiale muzycznym a także jako kolumny frontowe w zastawach kina domowego.
Kolumny współpracują z dowolnym wzmacniaczem obsługującym impedancję znamionową 4 lub 6 lub 8 ohm i o mocy znamionowej w zakresie 10-110W.

Podsumowanie
Projekt F-110 n jest skierowany do użytkowników, dla których priorytetem jest najwyższy poziom oferowanej jakości do ceny. Wieloletnie doświadczenie i wiedza stanowią gwarancję właściwego wyboru.

Z poważaniem
Zespół STX Soundstation


Cechy produktu:


Charakerystyka częstotliwościowa o wysokim stopniu liniowości

F-110n charakterystyka


Najnowsza technologia produkcji głośników STX

f-110nSolidne zwrotnice pierwszego rzędu

F-110n zwrotnicaSolidny terminal z metalowymi złączami nie wymagający stosowania dodatkowych końcówek

F-110n terminalCena dotyczy 2szt. kolumn     Kolory: czarny     Konstrukcja dwudrożna Bass-reflex     Moc - 110 W     Impedancja - 8 Ω     Efektywność - 88 dB     Pasmo przenoszenia - 45 Hz - 23 kHz     Głośnik niskotonowy 1 x 180 mm     Głośnik wysokotonowy 1 x 90 mm